Cieszył się tym zaszczytem przez 3 kolejne lata

Natychmiast po finale Klubowych Mistrzostw Świata przeciwko Rijadowi Półksiężycowi gracze założyli swoje nowe koszulka Real Madrytz grafiką potwierdzającą, że są mistrzami świata. Wydrukowano na nim słowa 2022. Gdyby nie mundial w Katarze, to powinien być czas na Klubowe Mistrzostwa Świata.

Real Madryt po raz kolejny zdobył złotą ikonę, która przyniosła mu ostatnio tyle chwały, w rzeczywistości żaden zespół na świecie nie ma więcej odznak mistrzowskich niż Real Madryt.

Real Madryt wszystko zaplanował i jak tylko gra się skończy, ma gotowe koszulka piłkarska. Real Madryt wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata przez trzy kolejne lata (2016, 2017, 2018). Dopiero gdy Liverpool zdobył mistrzostwo w 2019 roku, Real Madryt stracił mistrzostwo. Teraz Real Madryt znów go odzyskał!