Francuscy menedżerowie wywierają presję na Pogba

Fani powinni również usłyszeć o farsie między Mbappé i Pogbą. Początkowo świat zewnętrzny uważał, że Pogba był graczem francuskiej drużyny. Jest także członkiem mistrza świata 2018 i powinien mieć dobre relacje z Mbappé. Ale teraz wydaje się, że Pogba ma duże kłopoty nawet jako mistrz, ponieważ Mbappé nie żartuje ze swojej klątwy. Obecnie matka Mbappé, jego agent, zaczęła wywierać presję na reprezentację Francji i mają nadzieję, że drużyna narodowa może zbadać tę sprawę.

Ze względu na duże prawa Mbappé w No.10 koszulka piłkarska, najwyższy minister sportu francuskiej drużyny narodowej zaczął publicznie zajmować się tą sprawą. Chociaż Mbappé twierdził w wywiadzie, że uwierzy swoim kolegom z drużyny, a sam Pogba zaprzeczył temu absurdalnemu oskarżeniu, jasne jest, że Mbappé nadal przejmuje się tą sprawą. Jeśli Pogba nie przeprosi ponownie, może zostać pominięty w drużynie Pucharu Świata francuskiej drużyny. W końcu doznał poważnej kontuzji po dołączeniu do Juventusu bez grania w mecz. Nawet jeśli wyzdrowieje przed mundialem, francuska drużyna może odmówić powołania go do reprezentacji ze względu na jego słabą formę.

To, czy Pogba będzie w stanie nosić koszulka Reprezentacja Francjina Mistrzostwa Świata, pozostaje tajemnicą. Chociaż Pogba jest utalentowany w piłce nożnej, jego postać została skrytykowana. Na marginesie, jego umyślny konflikt z byłym trenerem Manchesteru United Mourinho, niezręczność z kolegami z drużyny i nieprzyjemność z niektórymi fanami sprawiły, że został skrytykowany. Tego lata 29-letni Pogba postanowił opuścić Manchester United i dołączyć do gigantów Serie A, Juventusu. Mam nadzieję, że kolejny Pogba może powstrzymać jego osobowość i nie opóźnić jego talentu piłkarskiego z powodu jego charakteru.